درباره ما

شرکت سیمین صنعت گستران آریا با برند تجاری ” آرکا سیم “مفتخر است در مجموعه ای مجهز و مدرن تولید انواع فنر دوبل و مارپیچ صحافی روکشدار و گالوانیزه را انجام دهد.

در راستای ارتقای کیفیت و رقابت در قیمت محصولات این شرکت تمامی مراحل تولید از مفتول میلگرد ضخیم (وایرود) در سایز 6/5 ، 5/5 تا کشش مفتول در سایز های ریز ، روکش مفتول و در نهایت تولید فنر را در مجموعه خود به صورت کامل انجام می دهد.

این شرکت از سال 1383 در زمینه واردات مفتول روکشدار و فنرهای دوبل و مارپیچ صحافی از کشورهای اروپایی و چین فعالیت داشته که از سال 1397 با توجه به افزایش نرخ ارز ، تحریم و مشکلات به وجود آمده در واردات این محصولات و در راستای تولید ملی و ایجاد اشتغال و خودکفایی با الگوبرداری از مدرن ترین ماشین آلات اروپایی و با بهره‌وری از مهندسین و تکنسین های ایرانی اقدام به تولید کلیه محصولات (مفتول اسیدشور – مسوار – گالونیزه سرد – روکشدار در رنگهای مختلف) و در نهایت تولید فنرهای دوبل و مارپیچ صحافی در داخل کشور کرده است.

امیدواریم که با تولید محصولات باکیفیت در این مجموعه رضایت شما مصرف کنندگان عزیز را جلب نموده که با تعامل و همکاری به سمت خودکفایی بیشتر و اشتغال زایی گامی مهم برداریم تا با صادرات این محصولات برای کشور عزیزمان نامی بزرگ در این صنعت ایجاد نمائیم.

فهرست